Výhody spotřebitelského úvěru

23.01.2016 19:01

Výhodný spotřebitelský úvěr

Zamysleli jsme se nad spotřebitelským úvěrem. Je tento úvěrový produkt pro mne, pokud chci řešit krátkodobou potřebu financí, pak je nejlepší volit kontokorent.

Nejlepší asi bude spíš spořit a pak si dopřát danou věc. Pokud ovšem úspory nestačí, nedá se svítit a musíme do banky pro spotřebitelský úvěr.

 

     Jak pořád vídíme v televizi, banky to s námi myslí dobře a dávají nám určité výhody a slevy při čerpání spotřebitelského úvěru. Jsou ale tak výhodné pro nás, pro klienty nebo spíše banky chtějí, aby se klienti zadlužili a nespláceli úvěr dřive než je smluvená doba čerpání. Co chce každý rozumný člověk, no splatit úvěr co nejdříve, aby nemusel platit zbytečné úroky. To ovšem banka nechce, takže po nás chce, aby jsme úvěr nesplatili dříve a proto nás banky lákají na všelijaké bonusy.

 

Uděláme malý průzkum bankovního trhu, udělám zde dva příklady využití spotřebitelských úvěrů: jeden klient splatí spotřebitelský úvěr v celé době s výhodou a druhý tento úvěr splatí dříve. Budu zde dle časových možností přidávat výpočty